Olenemata sellest, kas soovite oma kasiino menüüd laiendada või kasiinoteemalist pidu korraldada, aitab see toiduainete nimekiri teil oma tööd kergendada. Toit teeb kõik rõõmsaks. Kui see on mõni maitsev ja maailmaväline toit, lähevad kõik õnnelikuna koju. Too meiega oma kasiinosse või kasiinopeole parimad maitsed. Kontrollige neid toiduaineid.

Kasiinod on kuulsad oma toidu poolest. See on üks tegureid, mis laseb inimestel kõike proovides kauem mängida.

Beverage

Jook

Inimesed naudivad oma jooke kasiinos. Asjade huvitavaks muutmiseks võite jooke nimetada erinevate hasartmängude järgi. Saate segada tekiilat ja puuvilju ning mängida ka värviteemadega.

Juustupall nagu täringud

Eelroad on igal peol alati hitt. Neid on vestluse või mängu ajal lihtne suhu pista. Lihtsaim muudatus, mida oleks nutikas teha, on muuta pakutavad juustukuubikud sukeldumiseks. Selle saavutamiseks valige oliiv.

Peamine ribi

Igas peenes restoranis, kuhu lähete, oleks menüü alguseks prime rib. Saate teha oma ettevõttesisesed spetsiaalsed kastmed ja muuta need väiksemateks tšekkideks, et mängijatel oleks mängus kiirem söömine lihtsam. Selle valiku valides pakute külastajatele toidust ja mängust parimat.

Krevettide kokteil

Kui keegi pole selle suhtes allergiline, on krevetid lemmikud. Serveerige oma külalisi väikese tassi krevettidega, et nad ei peaks nende söömiseks mängu peatama. Need on maitsvad ja tervislikud.

Küpsetatud kartul

Kartul on mingil ajal olnud kõigi lemmiktoit. See on toidu seisukohast kõige turvalisem valik. Maitse huvitavaks muutmiseks võite lisada oma kastmeid, täita need hapukoore või juustuga. Ahjukartul, mida serveeritakse nagunii, on kõigile maitsev. Isegi tervisepähklid, kuna neid ei praeta.

Baked potatoes

Pilu puu

Saate lisada oma mängijale tervislikke valikuid, tuues lauale puuvilja. Kui soovid puuvilju maitsvamaks muuta, lisa veidi suhkrut. Maitsest parima väljatoomiseks jahutage esmalt puuviljad. Saate neid kaunistada nii, et see meenutaks slotimängu.

Kokkuvõtteks

Olge liikudes kunstiline. Katsetage ja avaldage muljet. Ärge muretsege vigade tegemise pärast, sest lõppude lõpuks on see lõbus. Teie kasiinopidu oleks kõneaineks veel pikka aega.