Kasiinodes mängimine on ülimalt populaarne ajaveetmise viis, mis ainult kogub hoogu viimaste aastate jooksul. Erinevad kasiinod, sealhulgas ka välismaa kasiinod, meelitavad mängijaid ikka enda juurde ja seda reeglina järjest vingemate pakkumistega, mille südameks on erinevad kasiino boonused. Küll aga on tuntud ütlus, et tasuta lõunaid pole olemas, seega mis konks seal taga on, et nad tasuta spinne ja mänguraha jagavad?

Lisatingimused hoiavad sind mängus

Põhimõtteliselt iga kasiino pakub mingil määral või moel teatud olukorras tasuta kraami, kas siis tasuta spinne või mänguraha. Kõige populaarsem viis on sellega uute klientide meelitamine, ehk pakkuda tasuta boonuseid reeglina just tervitusboonusena, ehk siis uue konto loomisel. Iseenesest on ju tore, kui sinu liitumist hinnatakse ja jagatakse tasuta spinne, millega kohe teatud mängudega ka tutvust teha eks? Iseenesest selles ei olegi midagi halba, kuid reeglina lisanduvad tasuta saadud preemiatega ka lisatingimused. Kuna aga reeglite ja tingimustega inimesed ausalt ei kipu väga lähemalt tutvuma, kuigi seda peaks tegema ja alati tuleb liitudes ka kinnitada, et oled seda teinud, siis tihtipeale võib see pisiasi kahe silma vahele jääda. Kõige tuntum lisanõue mida boonustele määratakse on läbimängimise nõue.

Mis on läbimängimise nõue?

Läbimängimise nõue tähendab seda, et kui sa saad näiteks 100 tasuta spinni teatud mängu ja kasiinoga tutvumiseks, siis isegi kui sul on õnne ja selle abil õnnestub sealt mängust raha võita, siis reeglina ei saa sa seda kohe välja võtta kuna tasuta spinnide vastu võtmisel nõustusid sa ka läbimängimise nõudega, mis reeglina jääb vahemikku 20-40 korda summa kohta. See tähendab, et sa pead oma võidetud summa nii mitme kordselt kasiinos läbi mängima enne, kui selle välja saad võtta. Hea õnne korral õnnestub ehk summat ka kasvatada kuid siin on siiski oht, et raha saab lihtsalt otsa enne, kui läbimängimise nõue täidetud saab.

Meelitavate protsentidega lisaraha pakkumised

Lisaks eelnevale tehnikale kasutatakse tihti mängijatelt suuremate sissemaksete meelitamiseks tehnikat, ehk boonust, nimega sissemakse boonus. See tähendab, et iga sinu sisse makstava summa kohta lisatakse lisaks ka teatud protsent tasuta mänguraha juurde. Reeglina need protsendid jäävad 100-200% vahele. Küll aga võivad ka sellele rakenduda erinevad läbimängimise nõuded ning reeglina alati on sellisel juhul ka minimaalne sissemakse suurem. See ei ole iseenesest halb või negatiivne taktika, lihtsalt kui igale eurole tasuta euro juurde lisatakse siis puhtalt psühholoogiliselt loob see soovi suuremaid summasid kasiinosse sisse panna, kuna sellest saad ka rohkem tasuta raha millega mängida.

Kokkuvõttes ei ole need taktikad kuidagi kurjad või halvad või ette nähtud mängijate petmiseks. Need on välja mõeldud ja toimivad vastastikuse kasu põhimõttel, ehk sina saad kasu boonustest nagu tasuta spinnid või mänguraha ja kasiino saab vastu kindlustunde, et sa ka jääd sinna hiljem mängima, mitte ei võta vaid tasuta raha vastu ning ei suundu siis konkurendi juurde aega veetma. Boonustest tasub alati maksimumi võtta kuid enne tasub endale selgeks teha millised tingimused sellega kaasnevad.