Igas kasiinolauas leiate kindlasti laualt joogi. Saate neid jooke nautida isegi veebis mängides, et saada autentne kasiinokogemus. Olenemata sellest, kas viibite kasiinos või kodus, need joogid muudavad teie õhtu paremaks.

Whisky on the Rocks

See on kasiinode enim tellitud jook. Mõnikord pakutakse neid jooke kasiinos isegi tasuta. Kividel tähendab ainult seda, et jooki serveeritakse jääga. Meeldiv jook aitab sul lõõgastuda ja valmistuda mängima oma parimat mängu. Saate seda ka ise kodus valmistada.

Rumm ja koks

Selle esialgne nimi on Cuba Libre. Eriliseks teeb selle see, et see on odav ja maitsev. Pole ime, et kõikjal kasiinodes valitseb raev. Kodus võite isegi laimi lisada, et see veelgi maitsvam oleks.

Kruvikeeraja

See kokteil on kasiinos paljude käte külge liimitud. Põhjus on selles, et need on maitsvad. Sellel on ka ajalugu. Mõned sõdurid tahtsid oma viina paremaks teha. Niisiis, nad lisasid sellele veidi viina ja saime kruvikeeraja. Olge loominguline ja tehke seda kodus.

Džinn ja toonik

Selle joogi valmistamiseks kodus kasutage toonikut ja džinni võrdsetes kogustes. Värskuse toomiseks lisage kurk ja piparmünt. Jäta laim vahele, kuna seda ei lisata sellele joogile kunagi. Džinn ja toonik on kõigi aegade kõige traditsioonilisem jook ja seda serveeritakse tavaliselt kõigil korrustel.

Martini

Valamisnimekirjas on järgmine Martini. James Bond on selle joogi stiilseks muutnud. Selle joogi valmistamine nõuab teatud oskusi. Kodus valmistamiseks vaadake videot ja tutvuge enne proovimist kõigi sammudega.

Õlu

Lihtne õlu ei vaja mingit juhust. See jook sobib hästi enamiku mängudega. Kuna alkoholisisaldus on minimaalne, aitab see mängijal alkoholi nautides mängule keskenduda.

Leedriõie veini kokteil

See on tõeliselt värskendav jook. Peaksite seda tavaliselt nägema blackjacki- või ruletilauas. Selle kokteili aluseks on valge vein. Lisa veidi viina ja too leedriõie likööri magusus. See sobib hästi enamiku kasiinomängudega

Elderflower Wine Cocktail

Kokkuvõtteks

Joogid muudavad kasiino mängud nauditavamaks. Need aitavad teil end kergendada ja mängida. Kuid vastutustundlik joomine on võti. Vastasel juhul hägustavad nad teie otsustamisoskusi, mida mängu ässaks vajate.