Kasiinod ja hotellid käivad maailma mastaabis käsikäes nagu sukk ja saabas ja kuigi esmapilgul Eesti hotellimaastiku uurides tundub, et siin Eestis lood nii ei ole on tegelikult ka meil siin Maarjamaal väga häid ja kõrge kvaliteediga hotelle, mis pakuvad samas hoones ka hasartmängude näol rõõmu ja meelelahutust – mingil põhjusel ei ole seda infot lihtsalt hotellide enda kodulehtedel välja toodud. Kuigi antud variante leidub ka nii Tartus, Pärnus kui ka väiksemates linnades on siiski Eesti südameks Tallinn. Teemegi siinkohal pisikese ülevaate sellest, millised on Tallinna parimad hotellid, mis kasiinosid nad pakuvad ja millised on antud kasiinode boonused, et oleks teda kuhu võiks järgmist minipuhkust või nädalavahetust planeerida.

Tipptasemel hotell Tallinna südalinnas

Kõige silmatorkavam pärl otse Tallinna linna südames on muidugi Hilton Tallinn Park hotell, kus asub ka eestlastele teadatuntud Olympic kasiino. Hilton Tallinn Park asub Politseipargi serval, kesklinnast vaid mõne sammu kaugusel ning tagab alati unustamatu äraolemise. Saate imetleda suurepäraseid vaateid lummavale vanalinnale ja sadamale, mida ilmestab täiendavalt hotelli kütkestav kaasaegne klaaskonstruktsioon. Hotell pakub avaraid tube, tipptasemel klienditeenindust ning külalistele mõeldud mugavusi, sealhulgas ka mõnusat äraolemist Olypic kasiinos. Olympic on eestlaste seas üks enim tuntuid ja populaarseimaid kasiinosid ja suur pluss nende puhul on ka see, et seal saad näiteks saalis mängides ja raha panustades iga kell vaikselt oma tuppa ära minna ja online kasiinos edasi mängida – nimelt pakub Olympic kasiino oma tütre Olybeti kaudu võimalust kasiinos sularahaga sissemakse teha kuid online kasiinos mängida. See on ikka ülimalt mugav variant.

Leidub ka sobilike variante spordisõpradele

Mööda ega ümber ei saa ka Radisson Blu hotellist ja seal asuvast Olybet spordibaarist. Sinu lemmiktiimil on võistlused tulemas, oled aktiivne spordisõber ja veedad meelsasti aega ka neile panustades? Olybet spordibaaris saad kindlasti vinge kogemuse ja koos ööbimisega Eesti kõige luksuslikumas hotellis, kus ööbivad ka välisriikide presidendid ja suurimad kuulsused, kes meie riiki külastavad, loovad kominatsioonis kindlasti väärt puhkuse või unustamatu nädalavahetuse. Ka Olybeti puhul saab oma mängurõõmu ja panustamist jätkata või alustada hotellitoa mugavustes kuna ka neil on väga atraktiivne online kasiino, mis toimib füüsilise spordibaariga käsikäes, ehk saad just endale valida kõige mugavama ja meeldivama koosluse spordibaari melust ja tubasest mugavusest. Olybet pakub ka spordiennustustele tervitusboonuseid seega miks mitte kaks asja ühildada.

Mugav lahendus siseturistile

Viimaks on meil ka märkimisväärne Balti jaama juures asuv GO Hotell Schnelli ja seal asuv Fenix kasiino. See on siseturismi silmas pidades eriti mugav lahendus, kuna ei ole tarvis ka parkimise pärast muretseda vaid võid rongiga mis tahes Eesti külast otse hotelli kõrvale suunduda ja meeldivalt lõõgastudes aega veeta, päeval saad ka veel Balti jaama Turult tipptasemel lõunasöögi krabada ja Telliskivi loomelinnaku melu nautida – mida ühest nädalavahetusest veel tahta? Ka Fenix kasiinol on online versioon kenasti saadaval FenixBet’i näol ning ka seal saad sa kombineerida nii reaalse kasiino kui ka online kasiino lõbu ja mugavusi vastavalt tujule ja soovile.

Kokkuvõttes leidub ka Eestis väga lahedaid ja mugavaid võimalusi veeta täisluksuslik nädalavahetus hotellis puhates ja kasiinos mängides. Õnneks on meil aga olemas fantastiliselt suur ja põnev online kasiinode valik, mille puhul on nii võimalus seda hotellipuhkusega ühildada või üldse kodus olles nautida, seega mugavast ja säravast meelelahutusest meil puudust ei tule – vali aga oma lemmik kasiino, kas hotelliga või ilma, välja, registreeri konto ja naudi erinevaid boonuseid, mänge ja kogemusi.